Sales Support Coordinator with German

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

  • Ponadrynkowe, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet szkoleń i przyjazne warunki pracy - relax room, świeże owoce
  • Możliwość pracy zdalnej (po pół roku od zatrudnienia)

Wymagania:

  • J. niemiecki - poziom biegły (w mowie i piśmie)
  • J. angielski - poziom komunikatywny (obsługa systemów i komunikacja wewnętrzna)
  • Znajomość procesów sprzedaży
  • Doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Podstawowa wiedza z zakresu IT lub sprawdzone umiejętności techniczne (sprzęt i oprogramowanie)

Zadania

  • Monitorowanie pracy zespołów handlowych
  • Tworzenie ofert sprzedaży
  • Kontrola i obsługa zamówień zgodnie z procesami
  • Praca z dokumentacją (w tym także tłumaczenie i weryfikacja poprawności językowej)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials