Sales Specialist

Katowice, śląskie

HAYS Sales & Marketing

Opis stanowiska pracy

Katowice
NR REF.: 1117331

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy oferującej usługi logistyczne poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży. Poszukiwana osoba zajmie się zdobywaniem nowych klientów na terenie woj. śląskiego. Miejsce głównego biura znajduje się w Czeladzi.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie nowych klientów w sektorze B2B na podległym rejonie, podtrzymywanie i rozwijanie kontaktów biznesowych z kluczowymi partnerami, negocjowanie warunków współpracy oraz prowadzenie zapisów aktualnych umów. Rola ta przewiduje również obowiązek pozyskiwania i analizowania informacji na temat potencjalnych klientów, rynku oraz konkurencji. Zdecydowanym plusem będzie umiejętność kształtowania oraz dbania o pozytywny wizerunek firmy.

Od osób zainteresowanych tym stanowiskiem nasz klient oczekuje min. 2 lat doświadczenia w sprzedaży produktów lub usług w sektorze B2B, bardzo dobrej znajomości lokalnego rynku biznesowego, czynnego prawa jazdy kategorii B, biegłej obsługi komputera oraz pakietu Ms Office. Mile widziana jest również umiejętność swobodnego prowadzenia negocjacji oraz rozmowy z osobami decyzyjnymi na różnych szczeblach firmy. Idealny kandydat to osoba entuzjastyczna, która cechuje się wysoką kulturą osobistą oraz biznesową, potrafi samodzielnie organizować czas pracy oraz ma zorientowanie na cele firmy, ma umiejętność pracy pod presją czasu.

Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon służbowy), kartę multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów pod gruszą, pakiet szkoleń wdrożeniowych, wyprawki dla dzieci, premie oraz bonusy świąteczne.

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing