Sales Master - Future Manager - Fast-Track Project

Kamil Barejko Pośrednictwo FInansowe

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Proces rekrutacji prowadzony dla globalnego lidera w branży ubezpieczeń w ramach nowego projektu budowy pionu sprzedaży.

Od 150 lat dotrzymujemy obietnic składanych Klientom. Jesteśmy dumni z naszej historii i do dziś pozostajemy wierni wartościom, które pozwoliły nam ją zbudować. W Polsce zaufało na 4 600 000 klientów. W zeszłym roku wypłaciliśmy polskim klientom świadczenia na ponad 1 130 000.000 PLN. Stać nas na dużo więcej, dlatego potrzebujemy Twojego wsparcia :)

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Sales Expert – Future Manager (in Fast-Track Project)

Pracując u nas będziesz odpowiedzialny za:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych
  • Zachowanie najwyższych standardów jakości obsługi klienta
  • Wsparcie klienta na każdym etapie współpracy z nim, w tym utrzymywanie długofalowych, naprawdę fajnych, biznesowych relacji

Od drugiego kwartału pracy PONADTO:

  • Budowanie własnego zespołu sprzedażowego - rekrutacja, wdrażanie, coaching, realizacje celów zespołowych, zarządzanie zespołem

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjny system wynagrodzenia (stałe miesięczne wsparcie 3000-6000 zł brutto + wysokie prowizje + czterocyfrowy system bonusowy), nieograniczone możliwości zarobkowe, które naprawdę dadzą Ci satysfakcję
  • Budowanie pasywnego dochodu
  • System szkoleń sprzedażowych i managerskich zweryfikowany w międzynarodowym środowisku – praktyczne przygotowanie do zawodu
  • Wsparcie kierownika zespołu i trenera na każdym etapie rozwoju
  • Aktywne wsparcie w poszukiwaniu i pozyskiwaniu klienta
  • Elastyczny grafik dopasowany do Ciebie
  • Jasną i klarowną ścieżkę kariery - rozwój w kierunku managerskim już po kilku mscach współpracy
  • Pracę w młodym zespole, naładowanym pozytywną atmosferą!:)

Wymagania

  • Naprawdę dużych chęci, zaangażowania - warunek konieczny
  • Min. półrocznego doświadczenia w obszarze współpracy z klientem – warunek konieczny
  • Samodzielności i inicjatywy w pozyskiwaniu nowych klientów
  • Wykształcenia min. średniego, wykształcenie wyższe na kierunku FiR, Bankowość, Ekonomia lub podobnym mile widziane
  • Doświadczenie w obszarze finansów lub w call-center będzie dużym atutem

Prezentacja firmy

Pośrednictwo finansowe.
Współpraca z TU MetLife.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
1000-25000 zł/msc
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Ubezpieczenia, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Account Management