Sales & Marketing Controller CEE

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko Sales & Marketing Controller CEE. Osoba odpowiedzialna będzie za zapewnienie celów strategicznych i finansowych Regionu Centralnego.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowy producent poduktów z branży kosmetycznej.

Opis stanowiska

* Pełne wsparcie biznesu w realizacji rocznych celów zgodnie ze strategią firmy.
* Praca w zakresie comiesięcznego zamknięcia wyników firmy zgodnie z jej polityką.
* Odpowiedzialność w zakresie prognoz finansowych i budżetów.
* Zapewnienie kompleksowej i wydajnej analizy oraz zarządzanie informacjami na temat wyników finansowych na potrzeby biznesowe i wspierania procesu decyzyjnego.
* Zapewnienie dokładnej sprawozdawczość finansowej, w tym praca w zakresie systemów IT (SAP, ABS, SAP BusinessWarehouse, Galileo, AARO).
* Skuteczna oraz samodzielna praca przy zadaniach biznesowych i projektach zgodnie z wymaganiami firmy.

Profil kandydata

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Zaawansowany poziom języka angielskiego.
  • Silne umiejętności analityczne.
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel.
  • Zdolność do rozwiązywania zadań o pewnej złożoności.
  • Dobre umiejętność interpersonalne, zdolność do komunikowania się na różnych poziomach.

Oferujemy

  • 1 roczny kontrakt w firmie.
  • Ubezpieczenie społeczne.
  • Ubezpieczenie zdrowotne.
  • Karta multisport.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page