Opis stanowiska pracy

Dla naszego Partnera, firmy posiadającej wieloletnią historię (istnieje od 1967 roku), jednak ciągle inwestującej w nowoczesne, innowacyjne rozwiązania, poszukujemy doświadczonej osoby, która podejmie wyzwanie opracowania i realizacji strategii sprzedażowej. MetalERG to wszechstronne przedsiębiorstwo, którego celem jest bycie liderem w dziedzinie przetwarzania biomasy na media użytkowe, media, które napędzają działalność lokalnych społeczności i firm.

Oferujemy:

  • Ciekawą, mającą cele i sens pracę w dynamicznej, stale rozwijającej się firmie.
  • Dużą samodzielność w działaniu, możliwość wdrażania własnych pomysłów.
  • Doskonałą atmosferę pracy.
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy.

Zadania:

  • Zbudowanie strategii sprzedaży dla wszystkich produktów firmy, zarówno na Polskę, jak i zagranicę.
  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych, zgodnie z zaproponowaną strategią.
  • Pozyskiwanie nowych klientów i partnerów biznesowych.
  • Prowadzenie analizy rynku i dopasowywanie działań sprzedażowych i marketingowych, aby były jak najskuteczniejsze.
  • Rozwój i budowanie nowych kanałów sprzedaży.
  • Planowanie i koordynacja działań komunikacyjnych.
  • Praca w terenie ‘ręka w rękę’ z klientami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży i aktywnym pozyskiwaniu klientów.
  • Umiejętność samodzielnego działania – opracowywania strategii, planów i ich realizacji.
  • Zdolności analityczne.
  • Skuteczność w zamykaniu procesów sprzedażowych.
  • Doświadczenie w branży rolniczej i/lub komunalnej będzie atutem.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działającą w zakresie doradztwa i usług związanych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Badania / Rozwój