Sales Manager

Logart

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Sprzedaż dodatków do pasz głównie na rynku ukraińskim.
• Bieżącą analizę sprzedaży, rynku i konkurencji.
• Poszukiwanie nowych klientów i możliwości rozwoju sprzedaży .
• Odpowiadanie na zapytania klientów i przygotowywanie ofert handlowych.
• Przygotowywanie i realizację strategii i planów sprzedaży.
• Wspieranie procesu rozwoju, wdrażania i rejestracji nowych produktów.
• Bieżącą współpracę i raportowanie do Regionalnego Managera Sprzedaży.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe .
• Pięcioletnie doświadczenie w branży żywienia zwierząt na stanowisku związanym ze sprzedażą.
• Zaawansowana znajomość programów Microsoft Office.
• Znajomość języka ukraińskiego i angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną komunikację.
• Gotowość do podróży służbowych około 50% czasu pracy.

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Rolnictwo, Praca Sprzedaż - Account Management