Sales Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym klientem jest globalny dostawca usług informatycznych, obecny w ponad 30 krajach na całym świecie. W związku z dynamicznym rozwojem oddziału w Polsce poszukujemy doświadczonego kandydata, który obejmie stanowisko Sales Manager'a / Key Account Manager'a

Sales ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Kluczowe obowiązki:

  • Rozwój sprzedaży rozwiązań IT w podległym regionie
  • Realizacja celów sprzedażowych i założeń biznesowych firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długofalowych relacji
  • Wzmacnianie wizerunku marki, reprezentowanie firmy podczas konferencji i targów branżowych

Wymagania:

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT (data center, secutity, cloud, integracja sieci i systemów IT) poparte sukcesami
  • Znajomość rynku producentów IT
  • Motywacja do podnoszenia własnych kompetencji oraz poszerzania wiedzy w obszarze nowoczesnych technologii
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Kandydatom, z którymi nawiążemy współpracę proponujemy:

  • udział w ciekawych i zaawansowanych projektach IT
  • pracę w zespole profesjonalistów
  • wynagrodzenie podstawowe do 16 000 zł brutto + atrakcyjny system prowizyjny
  • elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • dodatkowe benefity (multisport, ubezpieczenie medyczne)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.