Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem obiektu konferencyjno- rekreacyjnego
Rancho Pod Bocianem
poszukujemy kandydatów/tki  na stanowisko:

Wymagania

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż usług obiektu Rancho pod Bocianem dla sektora MICE oraz korporacyjnego. Do jej obowiązków będzie należało pozyskiwanie nowych klientów, budowanie stałych relacji oraz nadzór całego procesu sprzedażowego, realizacja założonego budżetu i bieżące raportowanie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność pracy w sytuacjach stresowych, wymagających szybkiej reakcji
  • Kreatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (na podstawie umowy o pracę)
  • system premiowy
  • samodzielne stanowisko
  • możliwość rozwoju
  • wpływ na zmiany w obiekcie

Prezentacja firmy

Hotel z zapleczem konferencyjno-szkoleniowym oraz restauracja w s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Marketing / PR / Social Media