Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Dla naszego Klienta, firmy działającej w obszarze logistyki kontraktowej, poszukuję osoby na stanowisko:

Key Account Manager

Miejsce pracy: Piaseczno
04/2021

Zakres obowiązków:

  • realizacja sprzedaży usług logistyki kontraktowej
  • koordynowanie działań wokół umów handlowych
  • współudział w przygotowywaniu koncepcji rozwoju sieci sprzedaży
  • koordynowanie pracy handlowca e - commerce
  • współpraca z działem wdrożeń i działem obsługi klienta

Wymagania:

  • doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu klientów
  • mile widziana znajomość procesów związanych z fulfillment
  • profesjonalizm, wysokie zaangażowanie w nowe wyzwania i umiejętność szukania
  • efektywnych rozwiązań
  • znajomość pakietu Office oraz systemów CRM
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zapewniającym swobodną komunikację

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.