Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Sales Manager

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów pod kątem oferowanych usług  Adecco
  • Opieka nad bieżącymi Klientami oraz budowanie z nimi trwałych relacji biznesowych
  • Koordynowanie procesu sprzedaży oraz podejmowanie działań mających na celu jej wsparcie i wzrost
  • Współpraca w ramach zespołu w zakresie realizacji zamówień
  • Doradztwo dla klientów w obszarze szeroko rozumianych usług HR

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w firmie z branży usługowej
  • Doświadczenie w obsłudze klientów z sektora B2B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym - będzie to dużym atutem
  • Zorientowanie na cel i wyniki
  • Umiejętność planowania sprzedaży i kreatywność w poszukiwaniu klientów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • Solidną podstawę wynagrodzenia i motywujący system premiowy
  • Pracę w nowym, wygodny i dobrze skomunikowanym biurze
  • Odpowiednie wsparcie merytoryczne (opiekę buddy"ego, liczne szkolenia, program mentoringowy i wymiany doświadczeń)
  • Liczne świadczenia pozapłacowe (kafeteria, opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • Wygodne narzędzia pracy (samochód służbowy klasy B, laptop, telefon)
  • Pracę w wybrane dni w trybie home office oraz dodatkowe dni wolne od pracy :)

Wyślij nam swoje CV, a skontaktujemy się i opowiemy więcej o pracy w Adecco!

Numer referencyjny: SM/A/LDZ/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.