BMZ Poland Sp. z o.o.

Sales Manager

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

  • Szeroko pojęte działania w kierunku poszukiwania nowych Klientów
  • Działania w kierunku zwiększania sprzedaży u pozyskanych już Klientów
  • Przyjmowanie i procesowanie zapytań ofertowych
  • Opracowywanie informacji niezbędnych do przygotowania oferty cenowej
  • Rewizje wycen, przygotowywanie umów handlowych
  • Uczestnictwo w negocjacjach handlowych
  • Uczestnictwo w spotkaniach u Klientów i imprezach branżowych
  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla Klientów
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane elektroniczne/elektryczne) lub ekonomiczne
  • Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego w sprzedaży B2B
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów „projektowych”
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Znajomość programu Excel, zmysł analityczny
  • Dyspozycyjność w zakresie podróży służbowej
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Stanowisko w dynamicznym międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę / umowę B2B
  • Pakiet dodatkowy: opiekę medyczną, program Multisport, lekcje języków obcych, ubezpieczenia grupowe, dofinansowania do posiłków w kantynie
  • Elastyczny czas pracy
  • Samochód służbowy
www.bmz-group.com
Możesz oczekiwać:
BMZ Poland Sp. z o.o. BMZ Poland Sp. z o.o.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.