Michael Page Michael Page

Sales Manager

W związku z wakatem na stanowisko Kierownika Sprzedaży, dla naszego Klienta poszukujemy aktualnie osoby do pracy obejmującej głównie Polskę i Europę Wschodnią, ale także z pewnymi obowiązkami w innych częściach UE. Kierownik Sprzedaży będzie odpowiedzialny za zarządzanie kontami klientów (kontrola marży, zarządzanie dłużnikami, ogólne wizyty u klientów i aktualizacje) oraz pozyskiwanie nowych rynków zbytu.

Informacje o kliencie

Nasz Klient to międzynarodowa firma produkcyjna, która znajduje się w Brzegu Dolnym.

Zakład produkcyjny znajduje się w Brzegu Dolnym,i oczekuje się, że osoba na tym stanowisku będzie tam na miejscu kilka razy w miesiącu, ale praca zdalna także brana jest pod uwagę. Godziny pracy są elastyczne w zależności od potrzeb związanych z podróżami na tym stanowisku.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad istniejącymi klientami i ich potrzebami i oczekiwaniami
  • Osiąganie zaplanowanej sprzedaży i marży
  • Generowanie i raportowanie danych rynkowych w celu opracowania strategii wzrostu
  • Aktualizacja bazy danych CRM
  • Rozwijanie nowych możliwości biznesowych

Profil kandydata

  • Trzy lub więcej lat doświadczenia w obsłudze klienta zewnętrznego lub na stanowisku handlowym
  • Trzy lub więcej lat doświadczenia w sprzedaży materiałów polimerowych lub chemikaliów - pożądane
  • Wykształcenie wyższe- pożądane
  • Doświadczenie w korzystaniu z baz danych CRM
  • Ramy kompetencyjne - kompetencje niezbędne do wykonywania tej roli
  • Doskonałe umiejętności prezentacji i komunikacji pisemnej
  • Silne umiejętności interpersonalne
  • Płynna znajomość języka polskiego i angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Doskonałe rozumienie zasad sprzedaży / marży i kontrybucji
  • Generowanie nowych możliwości biznesowych

Oferujemy

  • elastyczne godziny pracy
  • samochód służbowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów dodatkowych, udostępniany w trakcie procesu rekrutacyjnego
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Brzeg Dolny
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page