Opis stanowiska pracy

Czym będziesz się zajmować?

  • Pozyskiwaniem klientów biznesowych (B2B) oraz współ-realizacją wytyczonych planów sprzedażowych,

  • Przygotowanie i prezentowanie klientom oferty Naszej firmy,

  • Budowaniem bazy potencjalnych nabywców,

  • Będziesz brać udział w spotkaniach z klientami biznesowymi,

 Czego możesz od nas oczekiwać?

  • Atrakcyjnego wynagrodzenia oraz motywacyjnego systemu premiowego,

  • Cyklicznych szkoleń wewnętrznych, wyjazdów na konferencję oraz udziału w innych wydarzeniach branżowych

  • Wsparcia doświadczonych specjalistów, którzy pomogą Ci osiągnąć założone cele,

  • Wspólnie wypracowanej ścieżki rozwoju zawodowego, dzięki której podniesiesz swoje kwalifikacje w zakresie kontaktów z klientem biznesowym,

  • Dostępu do biblioteki książek oraz prasy branżowej

  • Możliwości pracy w nowoczesnym kompleksie biurowym w ścisłym centrum Gliwic

  • Regularnie organizowanych firmowych imprez integracyjnych,

  • Pracy w miłej i sprzyjającej kreatywności atmosferze,

  • Praca na umowę o prace, systemie B2B lub innej dowolnej formy współpracy

  • Pysznej kawy w nielimitowanych ilościach :)

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • Dobrej organizacji pracy, samodzielności w działaniu,

  • Zależy nam, żebyś był osobą z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi, która potrafi wyciągać wnioski dotyczące potrzeb Naszych klientów,

  • Poszukujemy osób ambitnych, zmotywowanych do podejmowania wyzwań, zdobywania nowych klientów,

  • Chcemy, abyś potrafił/a radzić sobie z obawami i obiekcjami klientów, przedstawiając im przewagi konkurencyjne naszej firmy,

  • Spodziewamy się, że będziesz miał dużą motywację do nauki w obszarze przeprowadzania profesjonalnych procesów sprzedażowych,

Dodatkowymi atutami będą:

  • Super atutem będzie doświadczenie w pracy związanej z pozyskiwaniem klienta w agencji SEO/SEM, interaktywnej, marketingowej, reklamowej, interaktywnej

  • Znajomość realiów branży SEO/marketingu online,

  • Doświadczenie w tworzeniu procesu sprzedażowego.

Prezentacja firmy

Firma Seology to zespół ekspertów marketingu internetowego, zajmujących ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Account Management