Sales Manager (usługi certyfikujące)

Orienta Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Obecnie dla naszego klienta, firmy z branży certyfikującej, poszukujemy:

Sales Manager (Usługi Certyfikujące)

Miejsce pracy: Praca zdalna

Zakres obowiązków:

• Realizacja celów sprzedażowych,

• Pozyskiwanie nowych klientów,

• Rozwijanie relacji z obecnymi klientami

• Negocjacje warunków umów z klientami i współpracownikami,

• Monitorowanie i analizowanie danych rynkowych dotyczących segmentu oraz

Wymagania:

• Doświadczenie w sprzedaży w branży usług certyfikujących – warunek konieczny

• Komunikatywność i zorientowanie na osiąganie celów

• Znajomość rynku jednostek certyfikacyjnych

• Prawo jazdy kat. B i gotowość wyjazdów służbowych

• Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w prestiżowej, międzynarodowej firmie

• Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop

• Samochód służbowy

• Wynagrodzenie – atrakcyjna podstawa + system premiowy

• Pracę zdalną

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.