Opis stanowiska pracy

Z SunRoof rozpocznij swoją podróż do ekologicznej przyszłości! Dołącz do międzynarodowego startupu i razem z najbardziej odważnymi innowatorami oraz ekspertami od rewolucji technologicznej przyspieszaj przejście świata na zrównoważoną energię. Tworzymy innowacyjne solarne dachy 2w1 oraz fasady i rozwijamy rozwiązania wspierające inteligentne zarządzanie energią. W SunRoof pokazujemy, że ekologia może być opłacalna, praktyczna i piękna. Po sukcesie na szwedzkim rynku jesteśmy gotowi do globalnej ekspansji. Odkryj już teraz, jak inspirujemy do zmierzenia się z wyzwaniami klimatycznymi na www.sunroof.se

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy obecnie Przedstawicieli Handlowych do sprzedaży inwestycji solarnych na terenie Polski.

Sales Manager - Dachy Solarne

Ref: PL/SM/21

  • aktywna sprzedaż zintegrowanych z budynkiem instalacji fotowoltaicznych BIPV
  • znajomość rynku inwestycji budowlanych oraz pozyskiwanie klientów B2C oraz B2B
  • współpraca z architektami, developerami oraz partnerami
  • przygotowanie i negocjacja ofert oraz skuteczna realizacja celów sprzedażowych
  • posprzedażowa obsługa Klienta
  • monitorowanie rynku

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego branży budowlanej
  • mile widziana znajomość branży fotowoltaicznej
  • znakomite umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • chęć nawiązywania relacji oraz silna motywacja do samodzielnej pracy w terenie
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych wyjazdów
  • zrozumienie zasad pracy nowoczesnych organizacji: Google/Uber/Tesla/NetFlix mile widziane
  • znajomość jęz. angielskiego oraz innych języków obcych mile widziana

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie oraz dodatkowe prowizje sprzedażowe
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej i międzynarodowej firmie, w której dbamy o wzajemne zaufanie, szacunek i wsparcie
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • niezbędne, najnowocześniejsze narzędzia do pracy, w tym dobry samochód hybrydowy

Prezentacja firmy

Wspólnie z najbardziej odważnymi innowatorami i specjalistami od dachów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Energetyka