Sales Manager/Business Development Manager (IT Contracting)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Idealny kandydat to osoba posiadająca minimum 4 lata doświadczenia w pracy w sprzedaży usług/ rozwiązań IT w sektorze B2B potwierdzone sukcesami i doświadczenie w pracy dynamicznie rozwijającej się firmie. Istotne będą również umiejętności pozyskiwania nowego biznesu a nie tylko opieki nad Klientami już istniejącymi.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, dużej, międzynarodowej spółki z branży IT Contracting aktualnie szukamy odpowiednich kandydatów na stanowisko Sales Manager /Business Development Manager w Warszawie.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz ustalanie warunków współpracy z kluczowymi Klientami,
  • Tworzenie ofert i prezentacji dla klientów,
  • Proaktywna postawa związana z pomysłami i egzekucją tych pomysłów w zakresie pozyskania nowych Klientów,
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi,
  • Monitorowanie oraz analiza danych rynkowych,
  • Bieżące przygotowywanie raportów dotyczących sprzedaży,
  • Odpowiedzialność za wynik finansowy oraz spełnienie celów operacyjnych,
  • Udział w tworzeniu nowych propozycji usług dla Klientów,
  • Przygotowanie budżetów sprzedażowych oraz analiza ich wykonania,

Profil kandydata

  • Minimum 4 lata doświadczenia w sprzedaży usług IT popartymi sukcesami w sektorze B2B, IT Contracting
  • Minimum dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość aktualnych trendów rynkowych,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Kreatywność w poszukiwaniu sposobów na zwiększenie efektywności sprzedaży,
  • Samodzielność, przedsiębiorczość, elastyczność, wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.

Oferujemy

* Pełne wsparcie niezbędne do realizacji zadań,
* Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
* Atrakcyjny system premiowy,
* Narzędzia pracy: telefon oraz laptop, ewentualnie potrzebny samochód,
* Samodzielność w podejmowaniu decyzji,
* Możliwość rozwoju,

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page