Sales Manager (branża grzewcza)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Miejsce pracy: Tychy

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa zawierana bezpośrednio z naszym Klientem)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia sprzedażowa
  • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Realny wpływ na rozwój marki w Polsce
  • Zapewnione niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop, biznesowa karta kredytowa

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży grzewczej (bojlery gazowe)
  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomość języka włoskiego będzie autem
  • Prawo jazdy kat. B

Zadania:

  • Całkowite zarządzanie marką (raportowanie bezpośrednio do zarządu)
  • Sprzedaż elementów z oferowanego portfolio (bojlery gazowe i elementy hydrauliczne)
  • Dobieranie optymalnych rozwiązań technologicznych i tworzenie ofert handlowych
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  • Reprezentowanie firmy na targach
  • Wsparcie techniczne klientów
  • Realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Odbywanie wyjazdów służbowych do Klientów i do siedziby firmy (siedziba firmy we Włoszech)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy