Sales Manager - Branża FM

HRK S.A.

Karków / Katowice, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z naszych Klientów, dużej niemieckiej organizacji dostarczającej kompleksowych rozwiązań w branży Facility Management, poszukuje obecnie Kandydatów na stanowisko:

Sales Manager - Branża FMMiejsce pracy: Karków / Katowice

Zadania:

  • Pozyskiwanie Klientów z sektora biznesowego na podległym regionie - województwa małopolskie i śląskie
  • Inicjowanie działań w zakresie nawiązania, utrzymania i rozwoju kontaktów handlowych w ramach sprzedaży usług porządkowych
  • Przygotowywanie i negocjacje ofert handlowych i umów
  • Realizowanie planów sprzedażowych
  • Utrzymywanie kontaktów z dostawcami i podwykonawcami, przygotowanie i dopasowanie ofert
  • Współpraca z Działem Operacyjnym i Finansowym (realizacja usług, reklamacje, terminowość płatności)

Oczekiwania:

  • Min. 5-letnie doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu Klientów
  • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży usług dla nieruchomości (preferowana branża FM)
  • Znajomość technik sprzedażowych, negocjacji
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych
  • Wysoki poziom kultury osobistej i profesjonalna prezencja
  • Samodzielność, orientacja na wyniki
  • Znajomość języka angielskiego będzie atutem

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizja
  • Wspierające i profesjonalne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Narzędzia do pracy (telefon, laptop, samochód)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.