Sales Executive - Groups & Events

Laris Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Laris Hotels Group w związku z postępującym rozwojem, poszukuje samodzielnej i energicznej osoby do budowy portfela klientów hotelu Garden Park w Wieliczce.

Twoje obowiązki:

  • Aktywny kontakt z międzynarodowymi biurami podróży oraz lokalnymi organizatorami imprez;
  • Tworzenie materiałów promocyjnych dla grup;
  • Ścisła współpraca z managerem obiektu oraz Działem Sprzedaży w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników;

Oczekujemy:

  • Umiejętności organizacji pracy własnej;
  • Skupienia na osiągnięciu założonych celów;
  • Umiejętności pracy zespołowej;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację;
  • Znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży;

Oferujemy:

  • Pracę w fajnej atmosferze w centrum Krakowa;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Premie za sprzedaż;

Prezentacja firmy

Sieć Laris Hotels Group działa od 2005 roku.Obecnie zarządzamy siecią 14... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta