Sales Engineer/ Technology Advisor

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym klientem jest międzynarodowa firma dzialająca na rynku od ponad 60 lat, zajmująca się projektowaniem i produkcją bardzo wyspecjalizowanych rozwiązań, które można znaleźć praktycznie we wszystkich gałęziach przemysłu. W związku z dalszym rozwojem organizacji obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Sales Engineer/ Technology AdvisorMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Aktywna sprzedaż maszyn i urządzeń dedykowanych branży przemysłowej (tłuszcze i oleje, napoje, chemia, artykuły spożywcze).
  • Opieka nad obecnymi klientami i rozwój nowych rynków.
  • Doradztwo techniczne.
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie handlowe w branży technicznej.
  • Dobra znajomość języka angielskiego - codzienny kontakt z siedzibą firmy w Niemczech.
  • Zdolność do realizacji i finalizacji zleconych projektów.
  • Odpowiedzialność i samodzielność.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w nowowczesnej i stabilnej organizacji.
  • Przyjazne środowisko pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.