Sales Engineer - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta z branży automatyki przemysłowej, poszukujemy osób na stanowisko:

Sales EngineerMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów i projektów na rynku odbiorców przemysłowych na terenie południowo-zachodniej Polski.
  • Rozwijanie relacji z dotychczas pozyskanymi Klientami.
  • Przygotowanie prezentacji dla Klientów i wsparcie w przygotowaniu ofert handlowych.
  • Wstępne doradztwo w zakresie doboru zaawansowanych systemów sterowania.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, udział w przetargach, finalizowanie etapu podpisania umów z Klientami.
  • Analiza rynku i konkurencji.
  • Dbanie o wysoki poziom satysfakcji Klientów.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenia zawodowe związanego ze sprzedażą w branży przemysłowej oraz automatyki/robotyki.
  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki automatyka/elektronik/robotyka/elektrotechnika.
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wysoka kultura osobista w kontakcie z Klientem.
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zarządzania priorytetami.
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych na obsługiwanych terenie.

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowej firmie o rozpoznawalnej marce.
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon) oraz wysokiej klasy samochód służbowy (z możliwością wykorzystywania do celów prywatnych).
  • System premiowy oraz pakiet dodatkowych benefitów (rozszerzony pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, karta sportowa).
  • Liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.