Sales Engineer - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z wieloletnim doświadczeniem w obszarze produkcji innowacyjnych rozwiązań audiowizualnych, dźwiękowych i systemów nagłaśniających, szukamy osoby na stanowisko:

Sales EngineerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań;
  • rozwijanie sprzedaży w zakresie produktów audio do stałej instalacji znajdujących się w ofercie (m.in. systemy bezprzewodowe i konferencyjne, dźwiękowe systemy ostrzegawcze);
  • spotkania biznesowe z klientami firmy i realizacja celów sprzedażowych;
  • przygotowywanie ofert handlowych i negocjacje warunków współpracy;
  •  monitorowanie rynku i działań konkurencji;
  • obserwowanie trendów w branży i nowych szans biznesowych;

Wymagania:

  • doświadczenie sprzedażowe na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w pracy urządzeniami audio instalacyjnego, DSO lub systemami bezprzewodowymi i konferencyjnymi (rynek B2B) lub wsparciu technicznym w w/w zakresie produktowym itp.)
  • wiedza z obszaru audio instalacyjnego dostępnych na rynku (lub otwartość na poznanie tej branży);
  • predyspozycje sprzedażowe i techniczne, umożliwiające rozumienie sprzedawanych rozwiązań;
  • umiejętności interpersonalne i nastawienie na realizację celów;
  • preferowana osoba np. z doświadczenie w firmach organizujących imprezy masowe z nagłośnieniem.
  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność wychodzenia z inicjatywą w działaniu;
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację i czytanie dokumentacji technicznej - poziom B1-B2;
  • prawo jazdy kat. B oraz otwartość do podróży służbowych;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnieni pracę w międzynarodowej firmie o uznanej pozycji na rynku polskim;
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia + premia za wyniki sprzedaży;
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
  • dobrą atmosferę w pracy i wsparcie zespołu (brak korporacyjnego stylu współpracy);
  • szkolenia wdrożeniowe i produktowe;
  • możliwość uczestnictwa w dużych projektach;
  • samochód służbowy (również do użytku prywatnego);
  • pakiet benefitów zgodny ze standardami firmy;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.