Sales Engineer (aparatura pomiarowa niskiego napięcia)

HRK S.A.

Piaseczno, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego ze swoich Klientów, znanego międzynarodowego producenta i dystrybutora aparatury pomiarowej dla branży elektrycznej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Sales Engineer (aparatura pomiarowa niskiego napięcia)Miejsce pracy: Piaseczno

Zadania:

  • sprzedaż niskonapięciowej aparatury pomiarowej i budowa rynku dystrybucji w całej Polsce (hurtownie, firmy handlowe)
  • doradztwo techniczne
  • prowadzenie prezentacji i szkoleń
  • budowanie bazy klientów i podtrzymywanie z nimi kontaktów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektryka, elektrotechnika lub pokrewne)
  • min. 3 lata w sprzedaży do hurtowni elektrycznych / elektrotechnicznych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (B2) - kontakt telefoniczny, mailowy, szkolenia zagraniczne
  • dobra znajomość programów Word, Excel, Power Point
  • uprawnienia SEP
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość rynku aparatury pomiarowej niskiego napięcia
  • praktyczna umiejętność stosowania technik sprzedaży i negocjacji
  • komunikatywność, kreatywność, uczciwość
  • samodzielność i umiejętność dobrej organizacji własnej pracy
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy i płacy,
  • wszelkie narzędzia pracy do dyspozycji,
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie będącej liderem w wielu branżach
  • pracę w kilkunastoosobowym zespole
  • dodatkowe ubezpieczenia na życie i zdrowotne
  • prowizje od sprzedaży
  • bonus roczny
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji dzięki udziałowi w szkoleniach zagranicznych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.