Sales Development Representative (Asystent ds. Rozwoju Biznesu)

ERS|Defines positive change

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy, którą możesz łączyć ze studiami, a która da Ci cenne i konkretne doświadczenie w przyszłościowej branży? Nie chcesz zaczynać od korpo, bo atmosfera w biurze, indywidualne podejście i realne możliwości rozwoju są dla ciebie istotne? Dobrze trafiłeś! Szukamy ambitnej, dobrze zorganizowanej i biegłej w internecie osoby, która dołączy do naszego zespołu jako

SALES DEVELOPMENT REPRESENTATIVE

Za co będziesz odpowiedzialny?

  • Identyfikacja klientów potencjalnie zainteresowanych wsparciem w zakresie rekrutacji
  • Budowanie i optymalizacja lejka sprzedażowego
  • Redagowanie treści kampanii mailingowych
  • Budowanie dobrych relacji z potencjalnymi klientami i wstępne badanie ich potrzeb (mailowo)
  • Obsługa baz danych i narzędzi sprzedażowych
  • Bieżące wsparcie Growth Managera

Co oferujemy od siebie:

  • Wiedzę, wiedzę i jeszcze trochę wiedzy. Zapewniamy pełne przeszkolenie na pierwszym etapie sprzedażowej przygody
  • Płatny program stażowy z nastawieniem na stałą współpracę i dalszy rozwój w dziale handlowo-marketingowym
  • Możliwość dopasowania godzin pracy do zajęć, okazjonalnej pracy zdalnej, a nawet niepełnego wymiaru godzin
  • 2 x tyg lekcje angielskiego z wliczone w czas pracy i szkolenia wewnętrzne
  • Firmowe poniedziałkowe śniadania i regularne imprezy integracyjne
  • Duży wybór kawy i herbaty w biurowej kuchni
  • Nowoczesne biuro w wygodnej lokalizacji
  • Kartę Multisport i prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • chęci nauki i poznania nowych, przydatnych narzędzi. Motywacji i zaciętości w realizacji celów.
  • bardzo dobrej znajomości social media i umiejętności kreatywnego wyszukiwania informacji
  • dobrej organizacji pracy, samodzielności, dbałości o szczegóły
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych - przyda się do kontaktów z klientami, ale i do dobrej atmosfery w zespole

Mile zaskoczy nas w Tobie:

  • początkowe doświadczenie w budowaniu baz kontaktów lub w sprzedaży B2B
  • dobra znajomość angielskiego
  • znajomość mechanizmów i technik sprzedaży

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Analityka, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi