Sales Development Manager (Specjalista ds. sprzedaży oprogramowania)

ERS|Defines positive change

31-271 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest lider rynku automatyzacji i optymalizacji procesów logistycznych i produkcyjnych, którego produkty i rozwiązania stosowane są w większości liczących się w naszym kraju marek.

Poszukujemy osoby na stanowisko Sales Development Manager, która będzie odpowiedzialna za sprzedaż innowacyjnych systemów (aktywne pozyskiwanie klientów) i opiekę posprzedażową (rozwój produktu u klienta). Praca zakłada częste wizyty u klientów, rozliczanie za wyniki i możliwość pracy zdalnej.

LOKALIZACJA: Kraków

UMOWA: umowa o pracę lub B2B

BENEFITY: zadaniowy czas pracy, samochód do osobistego użytku i telefon, Luxmed, Multisport, kurs j. angielskiego, szkolenia, dobrze zaopatrzone kuchnia (kawa, owoce, a w każdy piątek pizza :)

Wymagania

-Doświadczenie w sprzedaży B2B
-Doświadczenie w branży technologicznej (pokrewnej IT lub produkcyjnej)
-Udokumentowane sukcesy w realizacji celów (baza klientów)
-W pełni komunikatywna znajomość j.angielskiego (min. B2)
-Pasja do zawodu sprzedawcy, samodzielność, komunikatywność
-Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi