Sales Development Manager (branża IT)

Codibly Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

O Codibly

W Codibly tworzymy i rozwijamy oprogramowanie oraz świadczymy usługi doradcze w tym zakresie. Współpracujemy z klientami w Europie i USA i mamy doświadczenie w różnych branżach: energetycznej, e-commerce, medialnej oraz konsultingowej. Prowadzimy pełną obsługę projektów IT - od analizy, poprzez wdrożenie, kończąc na utrzymaniu. Jesteśmy zgranym i zaangażowanym zespołem z dużym potencjałem i aspiracjami.

O Roli

Do naszego Teamu poszukujemy  Sales Development Managera, który będzie odpowiadał za zdobywanie, klasyfikowanie i przetwarzanie leadów, budowanie rozpoznawalności marki Codibly, planowanie strategii sprzedaży i rozwoju, usprawnianie procesów sprzedażowych oraz dzielenie się wiedzą. Osoby mającej doświadczenie w skutecznej sprzedaży oprogramowania IT na rynku międzynarodowym.

Twoje zadania:

  • Planowanie strategii sprzedaży i usprawnianie procesów (wyznaczanie celów i OKR)
  • Współtworzenie skutecznej, firmowej strategii biznesowej
  • Klasyfikacja i pozyskiwanie klientów we współpracy z działem marketingu
  • Skuteczne rozpoznanie potrzeb biznesowych klientów i proponowanie stosownych rozwiązań w oparciu o nasze możliwości
  • Budowanie rozpoznawalności marki na arenie międzynarodowej
  • Udział w wydarzeniach branżowych i wystąpienia na konferencjach
  • Współpraca z innymi zespołami - obustronne dzielenie się wiedzą i doświadczeniem - uczenie się na doświadczeniu innych - chętnie się wspieramy!

Wymagania

  • Doświadczenie w rozwoju sprzedaży na rynku międzynarodowych
  • Umiejętność przekładania złożonych procesów technologicznych na rozwiązania spełniające oczekiwania i potrzeby biznesowe klienta
  • Zarządzania bazą klientów (CRM), zdobywania nowych leadów i przekraczania celów sprzedażowych.
  • Doświadczenie w branży IT,  wiedza o rynku programistycznym oraz  pasja do nowych technologii
  • Biegła  znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność doprowadzania zadań do końca i wyciągania wniosków zarówno z sukcesów, jak i niepowodzeń
  • Umiejętności prowadzenia prezentacji i improwizacji w celu przedstawienia firmy na targach i konferencjach
  • Umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów
  • Doskonałe zdolności negocjacyjne

Cenisz sobie:

  • Doskonałą obsługę klienta - zależy nam na budowaniu pozytywnych i długofalowych relacji z klientami
  • Metodykę Agile/Lean  - to podstawa naszej pracy,  mamy nadzieję, że podzielasz nasze podejście
  • Proaktywne nastawienie - szukamy osoby, która będzie umiała rozwiewać wszelkie wątpliwości klientów oraz innych członków zespołu
  • Komunikatywność i umiejętności interpersonalne - wierzymy, że zapewniają łatwy przepływ informacji i przyjemną atmosferę pracy
  • Masz głowę pełną pomysłów i rozwiązań, jesteś ambitny

Oferujemy:

  • Udział w międzynarodowych konferencjach i targach branżowych
  • Wpływ na strategię działania firmy i realny udział w biznesie
  • Odpowiedzialne i pełne wyzwań stanowisko oraz współpracę z kreatywnym i ambitnym zespołem
  • Kontrakt B2B z bonusem wakacyjnym
  • Podstawę  + prowizję + Turbo Bonusy od sprzedaży
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pakiet sportowy
  • Świeże owoce każdego tygodnia
  • Wspólne świętowanie sukcesów firmy oraz ważnych wydarzeń w życiu naszych pracowników
  • Biuro w Centrum Krakowa

Prezentacja firmy

W Codibly tworzymy oprogramowanie z zakresu technologii Internetowych. W... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
prowizja + turbo bonusy od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Account Management