Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/09/2018.

Sales Consultant

Warszawa, mazowieckie

HAYS Sales & Marketing

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1109506

Twoja następna firma
Dla naszego Klienta, międzynarodowej marki biżuteryjnej, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko Sales Assistant.

Twoje następne stanowisko
Dla naszego Klienta, międzynarodowej marki biżuteryjnej, poszukujemy osoby zainteresowanej objęciem stanowiska Doradcy Klienta w salonie w Warszawie. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zgodną ze standardami firmy obsługę klienta. Do obowiązków Konsultanta/Konsultantki Sprzedaży będzie należało również przyjmowanie dostaw, rozkładanie towaru, przygotowywanie wystawy oraz dbanie o wygląd salonu.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Zachęcamy do aplikowania osoby znające język angielski na poziomie dobrym, posiadające doświadczenie na podobnym stanowisku w branży Retail (mile widziane doświadczenie w branży odzieżowej, kosmetycznej lub pokrewnych). Jeżeli chcesz pracować dla rozpoznawalnej marki, a dodatkowo jesteś osobą komunikatywną i odpowiedzialną ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Co zyskujesz
Nasz Klient oferuje pracę w międzynarodowej firmie i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Oprócz wynagrodzenia i elastycznych godzin pracy przewidziane są także dodatkowe benefity pozapłacowe: opieka medyczna, zniżki na produkty marki, a także możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w obsłudze klienta.

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie