Sales Assistant

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Jeśli jesteś osobą otwartą na współpracę, komunikatywną oraz lubisz wyzwania i jesteś gotowa/y na rozwój w dziale sprzedaży ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Aplikuj!

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów – międzynarodowej firmy działającej w branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko:

Sales AssistantMiejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie/egzekucja sprzedaży do międzynarodowych klientów zgodnie z ustalonym planem sprzedaży,
  • Wsparcie w przygotowaniu, wdrożeniu i egzekwowaniu harmonogramu sprzedaży i promocji,
  • Współpraca z działem marketingu,
  • Przygotowanie prezentacji i innych materiałów promocyjnych,
  • Wprowadzanie danych do systemu (prognozy, cenniki, budżety),
  • Zarządzanie harmonogramem zamówień klienta

Aplikuj, jeśli:

  • Jesteś studentem lub absolwentem – udział w wymianach międzynarodowych mile widziany,
  • Mile widziane początkowe doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży lub też odbyte staże/praktyki w firmach działających w branży FMCG,
  • W pełni swobodnie posługujesz się językiem angielskim (warunek absolutnie konieczny; mile widziana także znajomość języka niemieckiego),
  • Chciałabyś/chciałbyś rozwijać się w dziale sprzedaży i poznać specyfikę pracy na międzynarodowych rynkach,
  • Bardzo dobrze znasz funkcje pakietu MS Office,
  • Potrafisz samodzielnie organizować swoją pracę i jesteś nastawiony na cel i współpracę z innymi osobami w firmie,
  • Chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowym środowisku

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Bardzo przyjazną atmosferę i wsparcie we wdrożeniu,
  • Możliwość dynamicznego rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w bardzo zmotywowanym i energicznym zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.