Sales Application Engineer

Oprandi Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Oprandi Polska jest lokalnym oddziałem szwajcarskiej grupy doradztwa personalnego oprandi & partner, założonej w 1988 r. Nasza firma oferuje usługi mające na celu wsparcie klientów i kandydatów w procesie rekrutacji i zarządzania karierą, a także rozwój kompetencji niezbędnych do kierowania ludźmi w organizacji.

Naszym Klientem jest wiodący szwajcarski dostawca elementów technicznych oraz kompleksowych rozwiązań dla producentów OEM w wielu branżach. Firma oferuje indywidualne i niestandardowe rozwiązania inżynieryjne, spełniające bardzo wysokie oczekiwania klientów pod względem jakości. Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem firmy szukamy najlepszego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy:

Polska południowo-centralna (województwa: śląskie, dolnośląskie, opolskie, łódzkie)

Zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację planu sprzedaży na danym terenie. Raportowanie do Dyrektora Sprzedaży i Marketingu.

  • Sprzedawanie produktów i rozwiązań technicznych w sektorze B2B (np. producenci maszyn, OEM)
  • Rozwój biznesu we współpracy z istniejącymi i nowymi klientami w celu zwiększenia potencjału komercyjnego
  • Kierowanie pełnym cyklem procesu sprzedaży (od oferty po negocjacje ostatecznych warunków umowy)
  • Doradztwo techniczne w zakresie rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta
  • Zapewnienie i podnoszenie satysfakcji klientów dzięki wysokiej jakości codziennej współpracy
  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy, a przede wszystkim zespołem inżynierów, w celu przygotowania najlepszej oferty technicznej
  • Analiza wyników sprzedaży i marży
  • Aktualizowanie bazy danych klientów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe. Tytuł inżyniera / wykształcenie techniczne będą dodatkowym atutem
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych (B2B)
  • Sieć kontaktów w lokalnym przemyśle maszynowym oraz OEM będzie stanowić atut
  • Kompetencje techniczne
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami i sprzedaży rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne
  • Koncentracja na wynikach
  • Pozytywna, przekonująca i inspirująca osobowość
  • Samodzielność
  • Analityczny sposób myślenia
  • Znajomość MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Prawo jazdy

Pracodawca oferuje

  • możliwość pracy w ambitnym i przyjaznym środowisku pracy
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • umowę o pracę na czas nieokreślony

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie życiorysu za pomocą opcji "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapewniamy dyskrecję.

Numer w Rejestrze Agencji Zatrudnienia: 5551

Prezentacja firmy

Oprandi Polska jest lokalnym oddziałem międzynarodowej grupy dora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Internet / e-commerce