Sales Analyst - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży dóbr konsumenckich. Obecnie nasz Klient szuka kandydata na stanowisko:

Sales AnalystMiejsce pracy: Warszawa

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za analizę danych sell-in i sell-out na jednej z dwoch najważniejszych kategorii produktowych spółki. Będzie wsparciem dla zespołów handlowych pod kątem planowania logistyki oraz szukania możliwości optymalizacji sell outu.

Zadania:

  • Analiza danych sprzedażowych oraz planowanie krótko i długoterminowych planów Sell-in/Sell-out z naciskiem na kryteria związane z dostępnością towarów, ich performancem, planami promocji i popytem),
  • Współpraca z Klientami Wewnętrznymi (sprzedaż i trade-marketing) w Polsce i za granicą,
  • Codzienna analiza forecastów sprzedażowych w systemie ERP,
  • Monitorowanie sytuacji rynkowej w oparciu o dane rynkowe,

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku analityka sprzedaży/planisty popytu w międzynarodowej firmie,
  • Doświadczenie w planowaniu dostaw w zmiennym środowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Rozwinięte umiejętności analityczne i prezentacyjne (jasne wyrażanie własnych propozycji i rekomendacji),
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Radzenie sobie z kompleksowością, dobra priorytetyzacja zadań.

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Możliwość rozwoju w Polsce i za granicą.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.