Sales & Trade Marketing Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Sales & Trade Marketing ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • organizacja akcji motywacyjnych mających na celu wzrost sprzedaży kanałów u wybranych partnerów
  • prowadzenie szkoleń i spotkań w terenie
  • utrzymywanie dobrych relacji z kadrą sprzedażową partnerów
  • zlecanie przygotowania materiałów marketingowych (brandowane gadżety, plakaty, ulotki, prezentacje)
  • Organizacja eventów wspierających sprzedaż produktów firmy
  • Tworzenie i realizacja strategii trade marketingowej
  • Zarządzanie roadmapami we współpracy z Senior Brand Managerem oraz działem programmingu;
  • Współpraca z działem PR oraz Social Media w celu wypracowania spójnej komunikacji marketingu B2C oraz  B2B;
  • Monitorowanie oraz analiza efektywności kampanii trade marketingowych;
  • organizowanie konkursów;
  • samodzielne organizowanie wysyłek tematycznych;

              Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • samodzielność, proaktywność, odpowiedzialność za powierzone projekty
  • aktualna wiedza dotycząca nowoczesnych metod i narzędzi marketingowych
  • znajomość języka angielskiego

              Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę
  • korzystne warunki wynagordzenia
  • system premiowy do wypracowania w toku współpracy
  • prywatna opieka medyczna, Multisport,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.