Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/11/2018.

Sales Administration Specialist

Warszawa, mazowieckie

HAYS Sales & Marketing

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1100412

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży elektronicznej, poszukujemy osoby na stanowisko Sales Administration Specialist.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację administracji sprzedaży, tj. kontakt z kontrolą finansową w związku z zamówieniami, wystawianie faktur, kontakt z działem sprzedaży. Również będzie zajmować się koordynacją dostaw towarów, tj. sprawdzaniem dostępności towarów, przygotowaniem instrukcji wysyłkowych oraz ich dystrybucją do fabryk, przygotowaniem specyfikacji załadunku i koordynacją procesu transportu oraz stale współpracować z działem spedycji.

Do udziału w procesie rekrutacji zapraszamy osoby posiadające pierwsze doświadczenie zawodowe w obszarze logistyki sprzedaży oraz systemu SAP (codzienna praca w tym środowisku). Znajomość procedur logistycznych oraz ukończone studia w obszarze logistyki będą dodatkowym atutem. W związku z pracą w międzynarodowym środowisku konieczna jest znajomość języka angielskiego.

Oferujemy zatrudnienie w ramach umowy o pracę, benefity pozapłacowe oraz pracę w międzynarodowym środowisku.

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Logistyka