Sale Engineering Support

AERO-GSE Sp. z o.o. Sp. K.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jednym z aktywnych graczy na rynku z branży motoryzacyjnej i lotniczej. Główną gałęzią działalności spółki jest produkcja i sprzedaż specjalistycznych maszyn oraz urządzeń wykorzystywanych w lotnictwie dla naziemnej obsługi statków powietrznych. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno firmy z terytorium Europy, Bliskiego Wschodu i krajów byłego Związku Radzieckiego. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Sale Engineering Support.

Opis stanowiska:

Wsparcie inżynieryjne działów Zakupu i Sprzedaży B2B, m.in. w zakresie:

  • wstępnej analizy dokumentacji przetargowej,
  • przygotowywania oraz sporządzania specyfikacji i rozwiązań technicznych, apply lists, ofert, innych dokumentów,
  • dobierania optymalnych koncepcji, parametrow urządzeń dodatkowych, zbieranie i analiza ofert od potencjalnych dostawców urządzeń dodatkowych,
  • drobnych tłumaczeń technicznych,
  • obsługi, w tym telefonicznej, klientów zewnętrznych i wewnętrznych w zakresie udzielania podstawowych informacji o produktach i usługach.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechatronika, budowa maszyn), min. tytuł inżyniera,
  • znajomość zasad konstruowania i designu,
  • znajomość układów elektrycznych, hydraulicznych, silników spalinowych, kontrolerów, sterowników,
  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność analizy danych, pracy w zespole, dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność, terminowość i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia i umowę o pracę,
  • ambitną i pełną wyzwań pracę w organizacji będącej jednym z wiodących graczy na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego na stanowisko np. Specjalisty ds. Sprzedaży, Inżyniera Serwisu, Inżyniera Produkcji.

Prosimy o przesyłanie CV zatytułowanych imieniem i nazwiskiem. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy jednym z aktywnych graczy na rynku z branży motoryzacyjnej i lo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Sprzedaż - Account Management