S2P Specialist

Hays Poland

Gdansk, mazowieckie

Hays Poland

Gdansk
Gdansk
NR REF.: 1163479

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży farmaceutycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Source To Pay Specialist

Obowiązki:

  • Wprowadzanie, weryfikacje oraz wystawianie zamówień/księgowanie faktur na podstawie przedstawionej dokumentacji
  • Stosowanie się do procedur, norm operacyjnych i biznesowych
  • Rozwiązywanie problemów powstałych w trakcie procesu na poziomie zespołu oraz wypracowanie nowych rozwiązań, które pomogą z ich występowaniem w przyszłości
  • Udział w projektowaniu oficjalnej dokumentacji procesu
  • Przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych dla nowych pracowników
  • Komunikacja z Team Liderami, ekspertami oraz zespołem na temat bieżących procesów, napotkanych problemów oraz wypracowanych rozwiązań

Wymagania:

  • Doświadczenia na poziomie 1-2 lat w pracy na stanowisku związanym z księgowością, bądź obsługą klienta
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2) oraz jednego z podanych języków: rosyjski (B2), niemiecki (B1-B2) oraz rumuński (B2)
  • Umiejętność obsługi Microsoft Office (w szczególności Excel)
  • Postawa proaktywna
  • Umiejętność pracy w grupie

Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy z SAP
  • Doświadczenie w pracy w SSC (Centrum Usług Wspólnych)

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość pracy w zespole, gdzie Twoje zdanie ma znaczenie oraz gdzie masz realny wpływ na kształtowanie się procesów
  • pracę zdalną, bądź hybrydową - zależnie od Twoich preferencji
  • pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej reputacji, dostarczającej rozwiązania dla największych firm na rynku

Zainteresowane osoby zapraszam do aplikacji!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland