Opis stanowiska pracy

Grupa SCHIEVER POLSKA jest przedsiębiorstwem rozwijającym sieć hipermarketów AUCHAN i bi1. Podstawą naszego sukcesu jest satysfakcja klientów, którym zapewniamy najlepsze produkty o relatywnie niskich cenach i profesjonalną obsługę. Do naszego Hipermarketu bi1 w Szczecinie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

RZEŹNIKA

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • elastyczny czas pracy,
  • szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i awansu,
  • bogaty pakiet socjalny (m. in. bony towarowe na święta, dofinansowanie do wczasów, karnetów sportowych, paczki dla dzieci),
  • prywatną opiekę medyczną.

Zakres obowiązków:

  • rozbiór mięsa,
  • wykrawanie elementów na mięsa drobne,
  • produkcja wyrobów garmażeryjnych,
  • produkcja wyrobów mięsnych i wędliniarskich.

Oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku rzeźnika,
  • zaangażowania w pracę,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • posiadania książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

,,Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Rella Investments sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-311), przy ul. Grunwaldzkiej 64, moich danych osobowych zawartych w przedłożonych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 poz. 922 z późn. zm.)

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Rella Investments sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-311) przy ul. Grunwaldzkiej 64. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.’’

Prezentacja firmy

Grupa SCHIEVER POLSKA jest przedsiębiorstwem rozwijającym sieć hi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Praca na produkcji, Praca Praca dla studenta