Opis stanowiska pracy

Trybowanie nożem kości z elementów mięsa wieprzowego i wołowego.
Praca na szybkiej taśmie.
Porcjowanie mięsa.
Inne prace pomocniczne na zakładzie.

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę.
Atrakcyjne wynagrodzenie.
Pełne ubezpieczenie zdrowotne (Carte Vital).
Składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne).
Po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €).
Okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce.
Prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
Pracę w polskim zespole.
Zorganizowany transport i zakwaterowanie.
Bezpłatny transport z kwatery na miejsce pracy.
Zdalne załatwienie formalności.
Wsparcie polskiego koordynatora.
100 € premii za polecenie pracownika.

Wymagania

Min. 2 letnie doświadczenie przy trybowaniu mięsa wieprzowego lub wołowego
Doświadczenie w pracy przy taśmie.
Sprawne posługiwanie się nożem.
Dobry stan zdrowia (praca stojąca).

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji