Rzeźnik / wykrawacz mięsa wieprzowego

Start People NV

Meer, zagranica

Opis stanowiska pracy

Wykrawanie / klasowanie / porcjowanie mięsa wieprzowego

Umowa belgijska. Gwarantowany stały kontrakt i dobre zarobki.
Praca w firmie mięsnej z dobrą renomą. Miła atmosfera pracy.
Zmiana dzienna.

Wymagania

- doświadczenie w zawodzie
- pozytywny wynik testu w pierwszym dniu pracy
- przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
- gotowość do pracy w chłodnym i wilgotym środowisku
- elastyczność co do godzin pracy (możliwość nadgodzin)

Prezentacja firmy

Start People interim jest firmą rekrutacyjną powstałą w 1963 roku oraz n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
czas nieokreslony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 800PLN - 9 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
bony żywnościowe, trzynasta pensja, wypłata wakacyjna, zasilek rodzinny, premia za obecność w pracy
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji