Rzeźnik Wykrawacz Dziczyzna Szwecja

Uniq Sp. z o.o.

Szwecja, zagranica

Opis stanowiska pracy

                  Praca w małym zakładzie na północy Szwecji

  • Do głównych obowiązków należy trybowanie i klasowanie elementów  renifera i łosia
  • Przygotowanie miejsca pracy na kolejny dzień
  • Praca sezonowa tj.ok.5-6 miesiecy od września/pazdziernika do marca/kwietnia
  • Wynagrodzenie 120kr/godz.netto na reke (tj.po opłacie ZUS i Podatku dochodowego) ok.50 godz./tyg.
  • Darmowe mieszkanie blisko miejsca pracy.
  • Średnie zarobki miesieczne ok 10 000 netto na rękę
  • Wymagana własna działalność gospodarcza

Wymagania

  • Umiejętności poparte doświadczeniem

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
6 miesięcy
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
13 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji