Rzeźnik- Wędliniarz / BELGIA / 14,15 euro/h

Agencja Zatrudnienia KS Service

Belgia, Eernegem, zagranica

Miejsce pracy: Belgia, Eernegem

Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków będzie należała produkcja szynki gotowanej wieprzowej. Zadania do wykonania, to: oddzielanie mięsa od kości, peklowanie, nastrzykiwanie, formowanie, segregowanie i foliowanie gotowych produktów.

Oczekiwania:

Aby rozpocząć pracę na stanowisku Rzeźnik-Wędliniarz konieczne jest doświadczenie w produkcji wędlin oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego. Dodatkowym atutem będzie możliwość wyjazdu własnym samochodem oraz posiadanie ubezpieczenia w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem do Belgii.

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie w wysokości 14,15 euro brutto, nadgodziny płatne 150% oraz trzynastą pensję. Otrzymasz również kartę paliwową, pakiet prywatnej opieki medycznej dla siebie i swojej rodziny. Dodatkowo zapewniamy opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii oraz zorganizowanie zakwaterowania.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:

Angelika Selwuch

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych
+48 506 561 723
a.selwuch@ksservice.pl

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.