Rzemieślnik–specjalista (ogólnobudowlany)

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

Oświęcim, małopolskie

Opis stanowiska pracy

zatrudni na stanowisko

rzemieślnik–specjalista (ogólnobudowlany)

zakres obowiązków:

  • roboty ogólnobudowlane,
  • roboty ciesielskie,
  • roboty dekarskie,
  • roboty blacharskie,
  • roboty murarsko-tynkarskie,
  • roboty betoniarsko-zbrojarskie,
  • roboty murowo-izolacyjne,
  • roboty ziemne,
  • roboty wykonywane w pomieszczeniach ślusarni, warsztatu murarskiego i stolarni, związane z przygotowaniem elementów konstrukcyjnych,
  • roboty transportowe ręczne oraz przy użyciu sprzętu pomocniczego i wózków,
  • konserwacja i naprawy konstrukcji zabytkowych,
  • prace związane z zachowaniem obiektów na terenie Muzeum,
  • dokumentacja fotograficzna przed i po wykonaniu prac,
  • zabezpieczenie pobranych materiałów i narzędzi przed zniszczeniem,
  • zabezpieczenie stanowiska pracy po jej zakończeniu,
  • współpraca z pozostałymi pracownikami zespołu GPK, działu konserwacji oraz innych działów Muzeum,
  • prawidłowe wykonywanie prac zgodnie z przepisami BHP i p.poż,
  • zgłaszanie ewentualnych usterek i koniecznych napraw specjaliście do spraw remontowo-budowlanych zespołu GPK,
  • kierowanie pojazdami kat. B w celach służbowych,
  • wykonywanie innych prac na polecenie przełożonych związanych z funkcjonowaniem Muzeum.

wymagania kwalifikacyjne:

  • szkoła zawodowa o charakterze technicznym,
  • prawo jazdy kat. B,
  • biegła znajomość języka polskiego jako obcego (dotyczy cudzoziemców).

Życiorys zawierający klauzulę o wyrażeniu zgody na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji (ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1999 r., t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922, z późniejszymi zmianami) wraz z listem motywacyjnym należy przesłać poprzzez przycisk "Aplikuj".

okres składania podań od 13.02. 2018 do skutecznego zakończenia naboru

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 922 z późniejszymi zmianami):

1) administratorem danych osobowych jest Państwowe Muzeum Auschwitz–Birkenau w Oświęcimiu;

2) dane osobowe przetwarzane będą w celach związanych z przeprowadzeniem rekrutacji na stanowisko rzemieślnik-specjalista (ogólnobudowlany);

3) Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania;

4) Podanie danych osobowych wynika z przepisów prawa (art. 221 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy t.j. Dz.U. z 2018 r. poz. 108 z późniejszymi zmianami).

Prezentacja firmy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne