Ruby on Rails Developer

USEO Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy? Świetnie się składa – my chcemy powiększyć zespół!

Pracujemy nad startupami z całego świata. Przywiązujemy ogromną wagę do tego, z kim pracujemy i ponad wszystko cenimy sobie dobrą atmosferę. W tej pracy będziesz mieć realny wkład w projekty wykorzystujące najnowsze rozwiązania i technologie. Sprawdź, czy nie szukamy właśnie Ciebie.

Czym się zajmujemy:

* praca nad projektami z różnych zakątków świata

* budowanie projektów typu MVP

* tworzenie i rozwijanie własnych (firmowych) startupów

* wspieranie i rozwój istniejących projektów

Plusy pracy u nas:

* realny wpływ na przebieg projektu

* praca w międzynarodowych zespołach

* forma zatrudnienia do ustalenia

* elastyczne godziny pracy

* biuro przy samym rynku

* pozytywna atmosfera i zgrany zespół

* wspólne wyjścia integracyjne

Wymagania:

* bardzo dobra znajomość Ruby on Rails

* przynajmniej 2-letnie doświadczenie w tworzeniu komercyjnych projektów w oparciu o Ruby on Rails

* bardzo dobra znajomość Javascript, HTML, CSS

* znajomość jednego z frameworków javascriptowych (np: ReactJS, VueJS)

* dobra znajomość Git

* dobra znajomość języka angielskiego

* znajomość NodeJS będzie dodatkowym atutem

Jeśli jesteś zainteresowany(a), prześlij swoje CV.

Zgłoszenie powinno zawierać następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Prezentacja firmy

Praca and Startup’ami z różnych części świata, międzynarodowe zespoły, o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Project Management