Ruby On Rails Developer - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla warszawskiej agencji digitalowej współpracującej z międzynarodową siecią klientów i agencji (głównie USA) szukamy doświadczonego RoR Developera.

Ruby On Rails DeveloperMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • rozwój, budowanie nowych funkcjonalności oraz optymalizacja projektu e-commerce bazującego na platformie Solidus
  • rozbudowa istniejącego API Spree/Solidus
  • tworzenie testów aplikacji (Rspec, Cypress), optymalizacja środowiska testowego

Wymagania:

  • dobra znajomość RoR i RSpec
  • doświadczenie w pracy z:  Sidekiq, Active Record, Active Jobs
  • doświadczenie w pracy z: Heroku, Circle CI, Redis, PostgreSQL
  • mile widziane doświadczenie w pracy z Spree/Solidus, React lub Node.JS
  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z klientami i developerami z USA

Oferujemy:

  • umowę B2B (do 25k netto + VAT)
  • możliwość pracy zdalnej (przynajmniej do końca roku)
  • pracę w stabilnej firmie
  • biuro w centrum Warszawy (okolice metra świętokrzyska)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.