RTR Expert

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, skandynawskiej korporacji która w chwili obecnej rozwija swoje centrum SSC na terenie Gdańska, poszukujemy kandydatów na stanowisko RTR Experta

RTR ExpertMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Koordynowanie raportowania grupowego na potrzeby zamknięcia miesiąca,
  • Koordynowanie audytu finansowego oraz sporządzenie rocznego sprawozdania finansowego według IFRS,
  • Nadzór nad księgami rachunkowymi jednej z największych firm produkcyjnych na Pomorzu,
  • Rejestrowanie wybranych operacji księgi głównej zgodnie z zasadami rachunkowości i wewnętrznymi wytycznymi,
  • Sporządzania rocznego zeznania podatkowego,
  • Rozwiązywanie zagadnień merytorycznych,
  • Współpracy z businessem, audytorami, doradcami podatkowymi,
  • Nadzorowanie dokumentowania procesów oraz proponowanie usprawnień procesów w obszarze RTR,
  • Wdrażanie innych członków zespołu oraz udzielanie merytorycznego wsparcia,
  • Możliwość rozwoju w obszarze leaderskie.

Wymagania:

  • Posiadasz  kliku letnie doświadczenie w księgowości,
  • Posiadasz bogate doświadczenie w obszarze raportowania
  • Bardzo dobrze posługujesz się programem MsOffice,

Oferujemy:

  • Stałą umowę o pracę po okresie próbnym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • System MyBenefit,
  • Udział w tranzycji procesu,
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego  - dofinansowanie do dowolnego kursu.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.