RPA Programista

Devire

Warszawa, małopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Dla naszego Klienta w Warszawie, firmy oferującej usługi doradcze, rozwój, integrację, utrzymanie systemów oraz wsparcie w obszarze zarządzania IT i zarządzania biznesowego, poszukujemy osób na stanowisko Programisty RPA

Zakres zadań:

  • Projektowanie i realizację automatyzacji procesów z użyciem rozwiązań klasy RPA.
  • Przygotowanie produktów technicznych, w tym scenariuszy RPA i ew. dokumentacji technicznej.
  • Realizację zadań programistycznych (z zakresu programowania: UiPath VBA, SQL, JavaScript, C#, .NET, HTML) na potrzeby obsługi narzędzi klasy RPA, przygotowanie harmonogramów w procesie realizacji, testów i ich realizację.
  • Utrzymanie wdrożonych scenariuszy oraz wytworzonych aplikacji, tworzenie rekomendacji usprawnień w użytkowanych systemach.
  • Udzielanie wsparcia technicznego dla biznesu, uczestniczenie w analizach problemów biznesu związanych ze wsparciem technicznym.
  • Wykonywanie testów roboczych przygotowanych rozwiązań przed przekazaniem ich do testowania odbiorowego, udzialanie wsprarcia podczas testów akceptacyjnych wyknonywanych przez użytkoników docelowych, poprzez analizę zgłaszanych błędów i przekazywanie informacji zwrotnej do właściwego testera, dokonywanie korekt rozwiązania w przypadku identyfiakcji błędów.
  • Zgłaszanie propozycji usprawnień w zakresie standardów modelowania, utrzymania scenariuszy, a także wykorzystywania dostępnych na rynku narzędzi informatycznych. Utrzymanie spójnych i jednolitych standardów przyjętych w procesie wytwórczym scenariuszy.
  • Współpraca z Product Ownerem w zakresie priorytetyzacji i opisu procesów.
  • Współpraca z konsultantami biznesowymi podczas analizy procesów biznesowych oraz identyfikacji potencjału automatyzacji procesów.
  • Współpraca z Architektem Systemowym podczas wyceny i szacowania prac programistycznych oraz skalowania liczby potrzebnych robotów.
  • Odbiór produktów prac dostawców zewnętrznych poprzez weryfikację dostarczanego przez nich oprogramowania (scenariusz, aplikacja).
  • Monitorowanie jakości oprogramowania/scenariuszy poprzez wykonywanie Code Review/testu scenariusza innym programistom w zespole, w którym pracuje (Peer Review) oraz poziomu/adekwatności wykorzystania dostępnych robotów.
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej opisu procesów, zastosowanych skryptów/kodu, testów.

Od kandydatrów oczekujemy:

  • Co najmniej 6 miesięczne doświadczenie w obszarze projektowania, programowania, automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych, znajomość rozwiązań RPA, np. Automation Anywhere, UI PATH, BluePrism,
  • Praktyczną wiedzę i znajomość instrukcji programistycznych (np. instrukcja warunkowa, pętla, SELECT)
  • Umiejętność budowy formularzy internetowych lub GUI aplikacji.
  • Znajomość najczęściej używanych metod integracji systemów informatycznych.
  • Znajomości pakietu MS Office w stopniu zaawansowanym, szczególnie Excel, Access,z zakresu programowania: VBA, SQL, JavaScript, C#, .NET, HTML
  • Wykształcenie wyższe (kierunek informatyka lub pokrewny).
  • Doświadczenie pracy w metodyce SCRUM (Agile) – mile widziane.
  • Doświadczenie w HP Unified Functional Testing,  HP QuickTest Professional

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę w oparciu o kontrakt B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia wiedzy
  • Udział w ciekawym, wymagającym projekcie
  • Pakiet benefitów
Devire Devire Devire Devire