Hays Poland

RPA Developer

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1127992

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: 600-680 netto+VAT/MD

Zadania:

  • Analiza wymagań wraz z wewnętrznymi interesariuszami w celu zautomatyzowania procesów za pomocą rozwiązań RPA
  • Implementacja historii użytkowników na podstawie istniejących narzędzi RPA lub przy użyciu języka skryptowego (np. Python)
  • Rozwój i implementacją botów
  • Prace koncepcyjne nad zadaniami operacyjnymi - utrzymanie botów i zarządzanie cyklem życia
  • Radzenie sobie z jednostkami IT i operacyjnymi w celu wdrożenia rozwiązania w środowisku ID

Wymagania:

  • Umiejętności w zakresie języków programowania i narzędzi RPA (np. UIpath, BluePrism, Servicetrace)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)
  • Znajomość Operation Suport System, w tym automatyzacji procesów Robotic Process Automation
  • Wiedza na temat wirtualizacji, zarządzania chmurą i centrum danych

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland