Różne lokalizacje w Niemczech: pracownik fizyczny bez jezyka w GLS!

Grupa Ideal

Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy: okolice Kassel, Berlina, Drezna lub Hanoweru

Wynagrodzenie: 1200-1400 EURO na rękę

Klient: GLS Niemcy

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie: mieszkania lub domy: pokoje 2-3 osobowe
  • Ubezpieczenie zdrowotne i medyczne za granicą
  • Pomoc w organizacji dojazdu
  • Wypłata wynagrodzenia w wybranej walucie (EUR lub PLN)

Twoje obowiązki:

  • Rozładunek i załadunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi
  • Praca wykonywana jest na hali sortowni kurierskiej GLS przy taśmach rozładunkowych
  • Praca według ustalonego grafiku
  • Praca z polskim zespołem

Wymagania:

  • Bardzo dobra sprawność fizyczna
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Stosowanie się do poleceń przełożonego
  • Pozytywne podejście do swoich obowiązków
  • Współpraca z kolegami w pracy i po pracy

Grupa Ideal
Grupa Ideal