Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/06/2017.

Rozdawanie ulotek 18-20.11 oraz 25-27.11

Toruń, kujawsko-pomorskie

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

OTTO POLSKA Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby do pracy przy

Rozdawanie ulotek
Miejsce pracy: Toruń, ul. Czerwona Droga 1/6
Nr ref: AM/UL/TOR/11/16

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy 18-20.11 oraz 25-27.11
- chęć do pracy
- miła aparycja

Obowiązki:
- rozdawania materiałów reklamowych (ulotek) na terenie parku handlowego oraz w okolicach

Oferujemy:
- umowę zlecenia ze stawką godzinową
- możliwość współpracy przy kolejnych projektach

opis dodatkowy:
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Firma OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jednym z liderów w branży doradztwa... personalnego i pośrednictwa pracy na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Firma posiada siedem oddziałów rekrutacyjnych w Polsce (Warszawa, Wrocław, Kraków, Gliwice, Gdynia, Opole, Poznań, Pruszków, Bolesławiec, Białystok, Kielce), siedzibę główną na Bielanach Wrocławskich, a także oddziały w Czechach, Słowacji, Niemczech, Holandii, Ukrainie i na Węgrzech.

OTTO Polska jest członkiem Polskiego Forum HR oraz Business Centre Club.

Firma OTTO Polska Sp. z o.o. posiada wpis do rejestru jako: agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej nr. 2590/1a, agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich nr. 2590/1b, agencja doradztwa personalnego nr. 2590/2, agencja pracy tymczasowej nr. 2590/3, agencja poradnictwa zawodowego nr. 2590.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studentów