Opis stanowiska pracy

Zadania:
  • Montaż materiałów i elementów zgodnie z instrukcją
  • Praca zgodnie z dokumentacją
  • Kontrola jakości materiałów

  •  NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA, ale ważne dla nas jest zaangażowanie i chęć do pracy a także zdolności manualne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie dla najbardziej zaangażowanych!
  • Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości