Roczny staż dla Inżynierów (płatny)

Michael Page

Pilawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowego lidera z branży Chemicznej poszukujemy ambitnych, nastawionych na rozwój kandydatów zainteresowanych rocznym programem managerskim.
Wybrani kandydaci będą budować kompetencje managerskie w poszczególnych działach produkcyjnych.
Po ukończeniu programu kandydaci będą mieli możliwość objęcia stanowiska Kierownika Obszaru w jednym z zakładów w ramach grupy (Europa Zachodnia).

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży Chemicznej. Organizacja jest obecna na rynku w ponad 150 krajach dostarczając swoje produkty dla odbiorców prywatnych oraz przemysłu.

Opis stanowiska

- Budowanie kompetencji w poszczególnych działach zakładu produkcyjnego
- Realizacja projektów pod okiem mentora
- Aktywne wsparcie działów produkcyjnych
- Rozwijanie kompetencji managerskich poprzez szkolenia, aktywne uczestnictwo w życiu zakładu produkcyjnego
- Raportowanie do Kierownika Zakładu oraz Globalnego Mentora Projektu

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe techniczne
* Chęć rozwijania się w kierunku managerskim
* Zaangażowanie oraz kreatywne podejście do realizacji powierzonych zadań
* Umiejętność podejmowania szybkich decyzji i reagowania na zmiany
* Gotowość do relokacji po ukończeniu programu
* Płynna znajomość języka angielskiego oraz mile widziana znajomość dodatkowych języków
* Mile widziane doświadczenie zawodowe/ praktyki/ staże za granicą

Oferujemy

* Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
* Możliwość nabycia kompetencji managerskich
* Pracę z nowoczesnymi technologiami
* Objecie stanowiska Kierownika Obszaru poza granicami Polski po ukończonym stażu

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Pilawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page