Opis stanowiska pracy

PROMOT ZAKŁADY METALOWE Sp. z o.o. z siedzibą

w Cieszynie 43-400 przy ul. Frysztackiej 49

zatrudni na stanowisko:

Robotyk

  • programowania robotów przemysłowych,
  • opracowywania dokumentacji technicznej,
  • uruchamiania nowych linii produkcyjnych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki z dziedziny robotyka,
  • umiejętność programowaniu robotów przemysłowych,
  • znajomość projektowania za pomocą systemu Autocad, Inventor,
  • znajomość języka angielskiego konieczna do komunikacji podstawowej i zagadnień technicznych,
  • kreatywność, innowacyjność,
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (MS Word, MS Excel),
  • mile widziana umiejętność programowania sterowników PLC.

Gwarantujemy stałą pracę, możliwość rozwoju oraz awansu.

Prosimy o składanie ofert poprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

PROMOT-ZAKŁADY METALOWE Sp. z o.o. jest producentem kutych, tłocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy